Kategorie

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco
z promocjami i nowościami
od Albertusa.
Zapisz się na nasz newsletter

Adres email wydaje się błędny. Subskrypcja na adres {0} została anulowana.

Akcesoria kuchenne

Każdy kucharz posiada własną metodę przyrządzania posiłków. Jest to unikalny zestaw kilku praktycznych sztuczek, które pomagają mu w stworzeniu wyjątkowych dań. Wypracowane przez siebie techniki trzyma zazwyczaj w tajemnicy, aby uniknąć ich spopularyzowania i utraty własnej marki. Każda wykonywana przez niego czynność jest znana tylko jemu, podobnie jak przyprawy, których używa. Duża ilość zadań, jakie wykonuje on podczas gotowania, wymagają jednak odpowiednich pomocy. Niezwykle przydatne stają się więc narzędzia do kuchni, które wykorzystuje podczas pracy.


Podstawowe narzędzia do kuchni


Gotowanie i przyrządzanie zimnych dań wymaga dużej wprawy i doświadczenia. Każde z nich jest bowiem precyzyjnym procesem, w których liczy się kilka czynników. Jest to przede wszystkim czas, który odgrywa ogromną rolę w kwestii odpowiedniego smaku i aromatu. Zbyt długie pieczenie, bądź też gotowanie, skutecznie może zepsuć, nawet najlepiej przyprawioną potrawę. Podobnie jest z czasem przetrzymywania w lodówce. Wszystkie czynności, jakie są więc wykonywane w kuchni powinny być odpowiednio rozplanowane. Dużym ułatwieniem będą tutaj akcesoria i dodatki do kuchni, takie jak młynki do przypraw, tarki, czy też odpowiednio oznaczone pojemniki z dodatkami. Skracają one czas, w jakim przygotowuje się określone elementy konkretnych dań i pozwalają na efektywne wykonywanie kolejnych czynności. Przykładowo, młynek do mielenia przypraw jest rozwiązaniem, dzięki któremu w dużo szybszym czasie można otrzymać odpowiednio pokruszone ziarna pieprzu, podczas gdy rozgniatanie ich za pomocą noża byłoby o wiele dłuższym procesem. Wartym podkreślenia jest też fakt, że tego rodzaju pomoce kuchenne są nie tylko ułatwieniem, ale również wpływają na odpowiedni wygląd niektórych dań.


Akcesoria i dodatki do kuchni nie tylko dla profesjonalistów


Dobre wyposażenie jest wskazane nie tylko w renomowanych restauracjach, ale także w każdym domu. Narzędzia do kuchnispotykane są w większości mieszkań. Z tych podstawowych, wymienić tu można, między innymi deskę do krojenia, zestawy otwieraczy do wina i piwa, specjalne łyżki i warzechy, a także inne, drobne akcesoria, stanowiące niemałą pomoc w codziennym przygotowywaniu jedzenia. Ważne jest natomiast, aby odpowiednio dobrać tego rodzaju artykuły. Najlepiej sprawdzają się te metalowe, drewniane, a także szklane. Nie przepuszczają one zapachów i dobrze chronią jedzenie przed dostawaniem się do nich najróżniejszych insektów. Akcesoria i dodatki do kuchni stanowią więc użyteczne rozwiązanie do przygotowywania, przechowywania, a także używania większości artykułów spożywczych. Pojemniki wykorzystać można do trzymania w nich makaronu, lub ryżu. Chlebaki służą z kolei do zachowania świeżości najróżniejszych wypieków, a termosy idealnie nadają się do dłuższego przetrzymywania w nich zimnych, lub gorących napojów. Odpowiednio wyposażona kuchnia będzie więc rajem dla każdego profesjonalisty, ale również i amatora, który dopiero stawia swoje pierwsze kroki w przyrządzaniu najróżniejszych potraw.
 

Cena

Etykiety

Widok:
Na stronie:
Sortuj po:

Czarny, matowy chlebak z przezroczystą pokrywą i deską do krojenia. Wykonany z plastiku, bambusowa deska pozwala na krojenie.

85,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Chlebak biały z deską

Indeks katalogowy: MR-1770-W

Metalowy chlebak,w białym kolorze z bambusową deską. Można go stawiać pokrywą do przodu lub do góry. Zajmuje niewiele miejsca, ale mieści w sobie bardzo dużo.

65,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Okrągła taca marmurowe złoto 38 cm

Indeks katalogowy: HTBD1531

Dekoracyjna taca, wykonana ze szkła. Ozdobiona deseniem marmurowe złoto. Obrzeże wykonane zostało z drewna.

48,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Okrągła deska z wykonana z akacji, ze zdobionym w marokańskie wzory wkładem.

56,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Komplet akcesoriów kuchennych na stojaku, wykonanych ze stali 18/10. Składa się z chochli do zupy, cedzidła, tłuczka do ziemniaków, łopatki, trzepaczki oraz widelca.

175,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Wykonana ze stali nierdzewnej, satynowa.

28,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Wykonana ze stali nierdzewnej, satynowa.

28,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Wykonana ze stali nierdzewnej, satynowa.

28,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Pojemnik z serii Leo w modnym, pastelowy kolorze z bambusową pokrywką. Nadaje się na kawę, herbatę lub produkty typu kasza, płatki. Wymiary: średnica 12 cm, wysokość: 10 cm.

26,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Pojemnik z serii Leo w modnym, pastelowy kolorze z bambusową pokrywką. Nadaje się na kawę, herbatę lub produkty typu kasza, płatki. Wymiary: średnica 12 cm, wysokość: 15 cm.

32,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Dziadek do orzechów Wendy

Indeks katalogowy: 96610

Klasyczny dziadek do orzechów włoskich i laskowych.

25,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Słoik na mąkę, kaszę czy makaron z wytrzymałego szkła. Drewniana pokrywa posiada uszczelkę zapewniającą hermetyczne przechowywanie. Nordic to linia funkcjonalnych produktów o ciekawym designie.

20,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień