Kategorie

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco
z promocjami i nowościami
od Albertusa.
Zapisz się na nasz newsletter

Adres email wydaje się błędny. Subskrypcja na adres {0} została anulowana.

Czajniki

Pojemne czajniki tradycyjne na gaz i płyty indukcyjne


Prezentowane czajniki są wynikiem starannego procesu produkcji. Powstają one pod okiem takich marek, jak Ambition, Peterhof, Gipfel, czy Berghoff, które gwarantują ich wieloletnie, niezawodne działanie. Pojemność poszczególnych czajników sięga nawet trzech litrów - w ofercie są również dostępne modele z mniejszym pojemnikiem na wodę. Dzięki swojej budowie czajniki tradycyjne na gaz nie są podatne na rozszczelnienia, a wykorzystana do ich stworzenia stal nierdzewna ułatwia pielęgnację zakupionych produktów. Poza kuchenkami gazowymi czajniki z powodzeniem wykorzystywać można również na płytach indukcyjnych - stal odpowiedzialna jest za równomierne rozprowadzanie ciepła na powierzchni czajnika, stąd woda w jego wnętrzu nagrzewa się niezwykle szybko. 


Czajnik retro z gwizdkiem automatycznym


Podstawową zaletą prezentowanych czajników jest ich system informowania użytkownika o przygotowaniu podgrzewanej wody. Gdy ta zaczyna wrzeć czajnik retro z gwizdkiem automatycznym zaczyna wydawać z siebie wysoki i głośny dźwięk, sygnalizujący zakończenie gotowania wody. Wybrane modele czajników na dołączonej rączce posiadają specjalny mechanizm otwierający i opuszczający gwizdek - za pomocą wygodnego przycisku można bez obaw o oparzenia podnieść korek z wylotu czajnika i nalać wrzącą wodę do dowolnego naczynia. Fani tradycyjnych rozwiązań mają możliwość zamówienia modeli z wyciąganym korkiem - bez automatycznego przycisku. Na naszej stronie znaleźć można również modele ze zdejmowaną pokrywą na wierzchu czajnika. Ma ona za zadanie ułatwić napełnianie jego wnętrza wodą przeznaczoną do gotowania. Poza modelami wykonanymi ze stali nierdzewnej w ofercie znajdują się czajniki ze stali węglowej o wysokiej jakości, która pokryta została emalią zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Dzięki temu użytkownik ma możliwość łatwego wyczyszczenia posiadanego produktu. 


Czajnik na gaz w stylu retro - funkcjonalność i estetyczny wygląd 


Czajniki z oferty projektowane są nie tylko z uwagi na funkcjonalność, lecz także estetyczny wygląd. Obecny na stronie asortyment jest zróżnicowany zarówno pod względem kształtów, jak i kolorów, których trudno szukać gdzie indziej. Wśród prezentowanych produktów znajdują się tradycyjne i pękate gabaryty czajników, a także kształty projektowane z myślą o nowoczesności. W każdym z przypadków przemyślana konstrukcja przez wiele lat zapewniać ma niezawodne działanie w domach użytkowników. Eleganckie czajniki dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych i formach - od tradycyjnych czerni i emaliowanych szarości, aż do przepięknych turkusów i modeli łączących stal z drewnianym wykończeniem. Każdy czajnik na gaz w stylu retro stanowi starannie przemyślany projekt, który zachwycać ma swoim wyglądem oraz najlepiej spełniać swoją rolę. 
 

Cena

Etykiety

Widok:
Na stronie:
Sortuj po:

Czajnik z gwizdkiem Klausberg 2,8 litra

Indeks katalogowy: KB-7369

Czajnik z automatycznym gwizdkiem, w marmurkowym, szarym kolorze. Pojemność 2,8 litra. Nadaje się na kuchenki gazowe, elektryczne oraz ceramiczne.

75,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Czajnik z gwizdkiem Kinghoff 2,2 litra

Indeks katalogowy: KH-3774

Niewielki czajnik z gwizdkiem i nienagrzewającą się rączką. Posiada szerokie dno dzięki czemu, woda szybciej się nagrzewa. Nadaje się na płyty gazowe, elektryczne i ceramiczne.

42,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Stalowy czajnik, satynowany z ozdobnym paskiem polerowanej stali. Posiada poszerzone dno, dzięki czemu ogień nie wychodzi poza czajnik. Wyposażony w automatyczny gwizdek.

47,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Czajnik stalowy z bezszwowym dnem 2,2 L

Indeks katalogowy: 3260

Czajnik stalowy z automatycznym gwizdkiem, wykonany ze stali polerowanej na wysoki połysk. Nadaje się na kuchenki gazowe, elektryczne i ceramiczne.

50,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Czajnik emaliowany, łatwy w czyszczeniu, o niebanalnym kształcie. Posiada składaną rączkę z tworzywa. Nadaje się na wszystkie rodzaje kuchenek.

80,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Czajnik emaliowany, łatwy w czyszczeniu, o niebanalnym kształcie. Posiada składaną rączkę z tworzywa. Nadaje się na wszystkie rodzaje kuchenek.

80,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Czajnik z automatycznym gwizdkiem, w szarym kolorze z delikatnie nakrapiany. Rączka powleczona silikonem w kolorze drewna. Posiada bezszwowe dno, nieposiadające łączenia na spodzie czajnika. Takie rozwiązanie gwarantuje, że czajnik nie będzie przeciekał.

75,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Czajnik z gwizdkiem czarny 2 litry

Indeks katalogowy: 7320

Niewielki czajnik w czarnym, marmurkowym kolorze o pojemności ok. 2,2 litra. Posiada automatyczny gwizdek podnoszony i opuszczany w rączce. Nadaje się na wszystkie rodzaje kuchenek.

50,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Czajnik ze stali nierdzewnej z eleganckim, szarym, połyskującym wykończeniem. W rączce posiada mechanizm do podnoszenia i opuszczania gwizdka. Nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek i płyt.

69,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Czajnik seledyowy 3 litrowy

Indeks katalogowy: HTXA3802

Pastelowy czajnikzostał wykonany ze stali nierdzewnej.

60,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Czajnik ze stali nierdzewnej z eleganckim matowym wykończeniem. W rączce posiada mechanizm do podnoszenia i opuszczania gwizdka. Nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek i płyt.

69,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Zaparzacz do herbaty KH-3761

Indeks katalogowy: KH-3761

Wykonany z stali nierdzewnej zaparzacz do herbaty o pojemności 1l.

50,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień