Czajniki

Pojemne czajniki tradycyjne na gaz i płyty indukcyjne


Prezentowane czajniki są wynikiem starannego procesu produkcji. Powstają one pod okiem takich marek, jak Ambition, Klausberg, Peterhof, Gipfel, czy Berghoff, które gwarantują ich wieloletnie, niezawodne działanie. Pojemność poszczególnych czajników sięga nawet trzech litrów - w ofercie są również dostępne modele z mniejszym pojemnikiem na wodę. Dzięki swojej budowie czajniki tradycyjne na gaz nie są podatne na rozszczelnienia, a wykorzystana do ich stworzenia stal nierdzewna ułatwia pielęgnację zakupionych produktów. Poza kuchenkami gazowymi czajniki z powodzeniem wykorzystywać można również na płytach indukcyjnych - stal odpowiedzialna jest za równomierne rozprowadzanie ciepła na powierzchni czajnika, stąd woda w jego wnętrzu nagrzewa się niezwykle szybko. 


Czajnik retro z gwizdkiem automatycznym


Podstawową zaletą prezentowanych czajników jest ich system informowania użytkownika o przygotowaniu podgrzewanej wody. Gdy ta zaczyna wrzeć czajnik retro z gwizdkiem automatycznym zaczyna wydawać z siebie wysoki i głośny dźwięk, sygnalizujący zakończenie gotowania wody. Wybrane modele czajników na dołączonej rączce posiadają specjalny mechanizm otwierający i opuszczający gwizdek - za pomocą wygodnego przycisku można bez obaw o oparzenia podnieść korek z wylotu czajnika i nalać wrzącą wodę do dowolnego naczynia. Fani tradycyjnych rozwiązań mają możliwość zamówienia modeli z wyciąganym korkiem - bez automatycznego przycisku. Na naszej stronie znaleźć można również modele ze zdejmowaną pokrywą na wierzchu czajnika. Ma ona za zadanie ułatwić napełnianie jego wnętrza wodą przeznaczoną do gotowania. Poza modelami wykonanymi ze stali nierdzewnej w ofercie znajdują się czajniki ze stali węglowej o wysokiej jakości, która pokryta została emalią zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Dzięki temu użytkownik ma możliwość łatwego wyczyszczenia posiadanego produktu. 


Czajnik na gaz w stylu retro - funkcjonalność i estetyczny wygląd 


Czajniki z oferty projektowane są nie tylko z uwagi na funkcjonalność, lecz także estetyczny wygląd. Obecny na stronie asortyment jest zróżnicowany zarówno pod względem kształtów, jak i kolorów, których trudno szukać gdzie indziej. Wśród prezentowanych produktów znajdują się tradycyjne i pękate gabaryty czajników, a także kształty projektowane z myślą o nowoczesności. W każdym z przypadków przemyślana konstrukcja przez wiele lat zapewniać ma niezawodne działanie w domach użytkowników. Eleganckie czajniki dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych i formach - od tradycyjnych czerni i emaliowanych szarości, aż do przepięknych turkusów i modeli łączących stal z drewnianym wykończeniem. Każdy czajnik na gaz w stylu retro stanowi starannie przemyślany projekt, który zachwycać ma swoim wyglądem oraz najlepiej spełniać swoją rolę. 
 

Cena

Etykiety

Pokaż wyniki
Widok:
Na stronie:
Sortuj po:

Biały czajnik z gwizdkiem Klausberg

marmurowy 3 litry

Indeks katalogowy: 7261

Biały czajnik z gwizdkiem Klausberg o pojemności 3 litrów. Marmurowe wykończenie nadaje charakteru. Silikonowa rączka nie nagrzewa się, a automatyczny gwizdek zaskakuje funkcjonalnością.

85,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Ciężki, stalowy czajnik, z automatycznym gwizdkiem.Biały, matowy, złamanym delikatną szarością. Rączka z tworzywa nie nagrzewa się, szerokie dno zapewni szybkie grzanie wody.

85,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Czajnik Lucia to doskonały wybór, gdy posiadamy kuchenkę elektryczną, indukcyjną bądź ceramiczną. Świetna jakość wykonania w rozsądnej cenie.

169,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Elegancki czajnik w ciemnym, grafitowym kolorze, z matowym wykończeniem. Posiada oddzielny, nakładany gwizdek wykonany ze stali nierdzewnej.

195,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Czajnik Garden o pojemności 1,9 litra, wykonany z wysokiej jakości stali węglowej pokryty emalią w środku i na zewnątrz. Dzięki zastosowaniu emalii czajnik łatwo się czyści.

68,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Czajnik MERVE o pojemności 1,9L, wykonany z wysokiej jakości stali węglowej pokryty emalią w środku i na zewnątrz. Dzięki zastosowaniu emalii czajnik łatwo się czyści.

64,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Tradycyjny czajnik Ambition Merve o pojemności 1,9L, wykonany zei stali węglowej i powleczony emalią w środku i na zewnątrz. Emalia sprawia, że czajnik łatwo się czyści.

65,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Tradycyjny czajnik Ambition Merve, wykonany z wysokiej jakości stali węglowej pokryty emalią w środku i na zewnątrz. Dzięki zastosowaniu emalii czajnik łatwo się czyści.

64,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Zielony czajnik Ambition Merve o pojemności 1,9L, wykonany z wysokiej jakości stali węglowej pokryty emalią w środku i na zewnątrz. Dzięki zastosowaniu emalii czajnik łatwo się czyści.

64,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Piękny i niepowtarzalny niebieski czajnik Klausberg, dostosowany do każdego rodzaju kuchenek, również indukcji.

85,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Stalowy czajnik, z automatycznie podnoszonym i opuszczanym gwizdkiem. Rączka z tworzywa nie nagrzewa się, szerokie dno zapewni szybkie grzanie wody, jednocześnie chroniąc czajnik przed opaleniem na dużych palnikach.

94,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Emaliowany, kremowy czajnik Ambition Nordic, trwały i niezawodny. Dzięki zastosowaniu emalii czajnik nie brudzi tak mocno jak stalowy i można go szorować bez obaw o zniszczenie koloru.

65,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Czajnik stalowy Kassel Amber 2,6 litra

Indeks katalogowy: 93201

Elegancki, solidny czajnik z gwizdkiem, ze stali nierdzewnej 18/10. Szerokie dno przyśpiesza gotowanie wody, a gładki spód ułatwia czyszczenie. Nadaje się na kuchenki indukcyjne gazowe i elektryczne.

123,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Czajnik stalowy z bezszwowym dnem 2,2 L

Indeks katalogowy: 3260

Czajnik stalowy z automatycznym gwizdkiem, wykonany ze stali polerowanej na wysoki połysk. Nadaje się na kuchenki gazowe, elektryczne i ceramiczne.

50,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

CZAJNIK VERDI 2,8L 22551 BIAŁY

Piękny dodatek do wyjątkowych kuchni. Czajnik można używać na wszystkich rodzajach kuchenek, również na kuchence indukcyjnej.

Indeks katalogowy: 22551

75,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Czajnik z automatycznym gwizdkiem KLAUSBERG

Indeks katalogowy: KB-7207

Ciężki, stalowy czajnik, z automatycznie podnoszonym i opuszczanym gwizdkiem. Rączka z tworzywa nie nagrzewa się, szerokie dno zapewni szybkie grzanie wody, jednocześnie chroniąc czajnik przed opaleniem na dużych palnikach.

75,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Czajnik ze stali nierdzewnej z eleganckim, szarym, połyskującym wykończeniem. W rączce posiada mechanizm do podnoszenia i opuszczania gwizdka. Nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek i płyt.

69,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Czajnik z gwizdkiem czarny 2 litry

Indeks katalogowy: 7320

Niewielki czajnik w czarnym, marmurkowym kolorze o pojemności ok. 2,2 litra. Posiada automatyczny gwizdek podnoszony i opuszczany w rączce. Nadaje się na wszystkie rodzaje kuchenek.

50,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Czajnik z gwizdkiem czarny Klausberg 3L

Indeks katalogowy: KB7052

Czajnik Klausberg z gwizdkiem, o pojemności 3 litrów. Metalowy, automatycznie podnoszony gwizdek zapobiega oparzeniom. Nadaje się na wszystkie kuchenki: gaz, indukcję i elektryczne.

82,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Czajnik z gwizdkiem w czarnym, marmurowym kolorze. Automatycznie podnoszony gwizdek ułatwia użytkowanie. Nadaje się na gaz i indukcję.

39,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Czajnik z gwizdkiem Kassel Hugo

2,0 litry stal nierdzewna 18/10

Indeks katalogowy: 93205

Czajnik z gwizdkiem Kassel Hugo wykonany ze stali nierdzewnej 18/10 o pojemności 2 litry. Solidny czajnik, z naprawdę grubym dnem, nadaje się na wszystkie rodzaje płytek: od indukcji przez gazowe na elektrycznych i ceramicznych kończąc.

160,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Czajnik z gwizdkiem Kassel Lilac

2 litry, na gaz i indukcję

Indeks katalogowy: 93206

Solidny, ciężki, czajnik z gwizdkiem na gaz i indukcję. Wykonany z najlepszej stali nierdzewnej 18/10. Posiada praktyczny mechanizm podnoszenia gwizdka. Ułatwia nalewanie i zapobiega oparzeniom. Czajnik Kassel Lilac ma pojemność 2 litry.

146,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Czajnik z gwizdkiem Kinghoff 2,2 litra

Indeks katalogowy: KH-3774

Niewielki czajnik z gwizdkiem i nienagrzewającą się rączką. Posiada szerokie dno dzięki czemu, woda szybciej się nagrzewa. Nadaje się na płyty gazowe, elektryczne i ceramiczne.

45,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Czajnik z gwizdkiem Kinghoff 3,4 litra

Indeks katalogowy: KH-1211

Czajnik z gwizdkiem automatycznym Kinghoff o pojemności 3,4 litra. Szerokie dno dostosowane zarówno do gazu jak i indukcji.

74,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Stalowy czajnik z automatycznym gwizdkiem, świetnie sie sprawdza na indukcji, gazie i kuchenkach elektrycznych. Głośny gwizdek i przyciska do podnoszenia go umieszczony w rączce zapewni komfort.

76,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Czajnik Klausberg na gaz, w modnym zestawieniu kolorów - czarny marmur i drewno. Wykonany w technologi bezszwowej (nie będzie przeciekał), praktyczny i funkcjonalny. W rączce posiada mechanizm podnoszenia gwizdka.

78,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Czajnik Klausberg ze stali nierdzewnej, z podnoszonym w rączce gwizdkiem. Szerokie dno zapewnia szybkie gotowanie, wygodny system podnoszenia gwizddka chroni przed poparzeniem. Nadaje się zarówno na gaz, jak i indukcję.

72,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Czarny czajnik Klausberg z gwizdkiem

Indeks katalogowy: KB-7446

Czarny, matowy czajnik z gwizdkiem Klausberg o pojemności 2,7 litra. Czajnik przeznaczony zarówno na gaz jak i indukcję. Posiada automatycznie podnoszony gwizdek.

74,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Piękny, kwadratowy, czarny czajnik Klausberg. Wykonany ze stali nierdzewnej, z szerokim dnem i automatycznie podnoszonym gwizdkiem. Nadaje się na indukcję, gaz i płyty elektryczne.

90,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Czarny czajnik na gaz Klausberg 3L

Indeks katalogowy: 7195

Czarny czajnik Klausberg o nowoczesnej, kwadratowej formie. Intensywny, połyskujący kolor potrafi zauroczyć. Czajnik Klausberg może być dekoracją w Twojej kuchni, bez różnicy jakiej kuchenki używasz.

83,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Czarny czajnik na gaz Klausberg z gwizdkiem

Indeks katalogowy: KB-7208

Czajnik na gaz Klausberg o pojemności 3 litrów. Czarny kolor nadaje mu szyku i elegancji . Szerokie dno idealnie spisuje się na gazie, a automatyczny jest wygodny i głośny.

85,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Szary czajnik Carlos 3 litry

Indeks katalogowy: 21377B

Szary czajnik z gwizdkiem Carlos do kuchenek gazowych i indukcyjnych. Z automatycznym, głośnym gwizdkiem, podnoszonym w rączce.

67,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Szary czajnik Verdi 2,8 litra

Indeks katalogowy: 22551S

Czajnik szary, matowy Verdi o pojemności 2,8 litra. Wyposażony w automatyczny gwizdek podnoszony i opuszczany w rączce. Prezentuje się jednocześnie elegancko i nowocześnie.

69,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Zaparzacz do herbaty KH-3761

Indeks katalogowy: KH-3761

Wykonany z stali nierdzewnej zaparzacz do herbaty o pojemności 1l.

50,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień
Sprawdź stan połączenia z internetem