Szukaj

Kategorie

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco
z promocjami i nowościami
od Albertusa.
Zapisz się na nasz newsletter

Adres email wydaje się błędny. Subskrypcja na adres {0} została anulowana.

Garnki do gotowania na parze

Chcesz odżywiać się zdrowiej i dostarczać sobie oraz swoim bliskim wszelkich wartościowych składników odżywczych? Doskonałymi akcesoriami do przygotowywania wysokowartościowych potraw będą garnki do gotowania na parze. Metoda ta pozwala zachować cenne witaminy i inne dobroczynne substancje zawarte w przygotowywanych składnikach. Ponadto produkty zachowają swój bogaty aromat oraz intensywny kolor.

W naszym asortymencie dostępne są łatwe w czyszczeniu garnki do zdrowego gotowania wykonane z wytrzymałych materiałów o długiej żywotności, takich jak stal nierdzewna. Wybrane naczynia posiadają grube, 6-warstwowe dno, co przyspiesza przygotowywanie potraw i zapewnia energooszczędność. Dodatkowo w ofercie znajdują się pojedyncze koszyki parowe, które dopasują się kształtem do rozmiaru naczynia.

Cena

Etykiety

Widok:
Na stronie:
Sortuj po:

GARNEK NA PARĘ ALICE

Indeks katalogowy: 93011

Garnek średnicy 20 cm i pojemności 2,5 l z wkładem do gotowania na parze o wysokości 9,6 cm.

181,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Gotowanie na parze to najzdrowsza metoda gotowania. Dzięki niej zachowujemy witaminy i minerały zawarte w produktach. Garnek serii Cosmo wykonany z najlepszej jakości materiałów nie wpłynie na smak potraw i pozwoli na przyrządzenie zdrowego posiłku.

  • Producent: BERGHOFF
155,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień