Kategorie

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco
z promocjami i nowościami
od Albertusa.
Zapisz się na nasz newsletter

Adres email wydaje się błędny. Subskrypcja na adres {0} została anulowana.

Garnki na parę

Gotowanie na parze to jeden ze zdrowszych sposobów przyrządzania posiłków. By uczynić te chwile jeszcze bardziej komfortowymi pragniemy zaproponować Państwu nasze garnki do gotowania na parze, których producentem jest firma BERGHOFF. Do ich wytworzenia użyto stali nierdzewnej, posiadają one różne pojemności, a co najważniejsze mogą być stosowane na wszystkich typach kuchenek i płyt grzewczych. Dzięki tym garnkom do gotowania na parze Państwa potrawy nie zostaną pozbawione ważnych mikroelementów i witamin oraz zachowają świeży i pyszny smak.

Cena

Etykiety

Widok:
Na stronie:
Sortuj po:

Garnki belgijskiej firmy Berghoff z serii Zeno został zaprojektowane przez Raf'a Vanthoor'a. Łączą w sobie klasyczne kształty z funkcjonalnością. Całość charakteryzuje wysoka jakość użytych materiałów oraz staranne wykonanie.

  • Producent: BERGHOFF
241,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Gotowanie na parze to najzdrowsza metoda gotowania. Dzięki niej zachowujemy witaminy i minerały zawarte w produktach. Garnek serii Cosmo wykonany z najlepszej jakości materiałów nie wpłynie na smak potraw i pozwoli na przyrządzenie zdrowego posiłku.

  • Producent: BERGHOFF
160,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień