Kategorie

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco
z promocjami i nowościami
od Albertusa.
Zapisz się na nasz newsletter

Adres email wydaje się błędny. Subskrypcja na adres {0} została anulowana.

Facebook

Jakie garnki wybrać - w kompletach i pojedyncze

Garnki i patelnie Berghoff z serii Leo

Jakie garnki wybrać? Tanie, drogie, w komplecie czy pojedynczo?

Stojąc przed wyborem garnków, nieraz zastanawiamy się jakie wybrać? Tanie? A może warto dołożyć kilka złotych i kupić coś lepszego? Musimy zdać sobie sprawę, że komplet garnków z patelnią w cenie 100 - 150 złotych zazwyczaj będzie kiepskiej jakości. Jeżeli nie przeszkadzają nam rdzawe plamy i odpadające rączki to można skusić się na zakup tanich garnków. Jest jednak duże prawdopodobieństwo, że będziemy tego żałować. Przeliczmy cenę garnka w przykładowym komplecie 4 garnki plus patelnia w cenie 150 zł. Jeden element zestawu wychodzi w cenie 30 zł. Czy możliwe w takiej kwocie kupić coś dobrego-wątpię! Z doświadczenia wiem, że najtańsze garnki, choć wizualnie mogą być podobne do droższych, przy bliższym kontakcie i użytkowaniu ujawniają swoje wady. Komplety garnków w rozsądnym budżecie zazwyczaj pochodzą od takich producentów jak Berghoff, Gipfel i Kassel. Pod spodem kilka ofert garnków w niewygórowanej cenie i dobrej jakości.

Berghoff Comfort zestaw garnków ssw comfort zestaw garnków Berghoff Gourmet zestaw garnków

 

Komplety garnków Berghoff - rozsądna cena i doskonała jakość

Zadajmy sobie pytanie, ile chcemy przeznaczyć na garnki. Zakup raz na 5 - 10 lat za kwotę 500 lub 1000 zł, to i tak mniej niż wydajemy na smartfony, z założenia użytkowane przez 2-3 lata. Jeżeli cenimy swój czas i pieniądze wybierzmy rozsądnie, poświęćmy chwilę, by zapoznać się z ofertą i opiniami o danym producencie, jak i modelu. W szerokiej oferty warto wybrać garnki ze stali nierdzewnej 18/10, ponieważ to najlepsza dostępna stal. Warto również zwrócić uwagę na garnki z powłoką, często w atrakcyjnych, modnych kolorach, nieraz nadają się do piekarnika i można ich używać jak patelni. Poniżej zamieściłem dostępne modele garnków godne polecenia. Każdy z nich nadaje się na płyty indukcyjne, gazowe i elektryczne.


polecane zestawy garnków

 

Pojedyncze garnki - alternatywa dla kompletu

Jeżeli nie mamy odpowiedniego dużego budżetu skorzystajmy z oferty na garnki sprzedawane pojedynczo, tzw. na sztuki. Często klienci przy ograniczonej kwocie decydują się kupić w miarę możliwości jeden lub dwa garnki dobrej jakości, w kolejnych miesiącach dobierając kolejne rozmiary. Kompletując w ten sposób wyposażenie kuchni, będziemy mieli tylko naczynia, które są nam potrzebne, bez płacenia za zbędne akcesoria. Polecane garnki pojedyncze to przede wszystkim oferta firmy Berghoff. Serie takie jak Manhattan są bardzo często wybierane i chwalone. To za sprawą przemyślanej konstrukcji i wykorzystania stali 18/10. Z nieco droższych wariantów są garnki Berghoff Gem i Leo. Imponujący wygląd kolekcji Gem Red, czy stonowane kolory Gem Grey i Leo dają wybór, jakiego trudno szukać u innych producentów. 

Polecane garnki pojedyncze

Czy tylko drogie garnki są dobre?

Ważne pytanie, na które każdy z nas podświadomie szuka odpowiedzi. Z założenia droższe garnki powinny być wykonane lepiej, z lepszych materiałów, ale czy na pewno wszystkie są dobre? Nie, tak jak zawsze zdarzają się przykłady cen nieadekwatnych do jakości produktów. Jednak ryzyko zakupu złej jakości garnka jest znacznie mniejsze. Jeżeli z 20 modeli garnków jeden nie spełnia oczekiwań, tak w tanich zestawach proporcje będą odwrotne-na 20 modeli 1 będzie wart uwagi. Dlatego przygotowaliśmy zestawienia polecanych przez nas garnków w kompletach i na sztuki. Najczęściej są to garnki firm Berghoff, Gipfel i Kassel oraz jeden model garnków SSW.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu, rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Sprawdź stan połączenia z internetem