Klausberg i Kinghoff

Niedrogi i solidny czajnik Klausberg

Klausberg to firma o szerokim wachlarzu akcesoriów kuchennych w przystępnych cenach. Najczęściej wybierane z oferty firmy są czajniki Klasuberg. Ich ceny wahają się od 40 do 85 złotych. Odnajdziesz tu wiele modeli różniących się kształtem, kolorem i materiałem, z którego zostały wykonane. Najczęściej jest to stal nierdzewna, wybierana ze względu na łatwe utrzymanie czystości i uniwersalność.  Niezależnie, czy potrzebny Ci czajnik na gaz, czy na indukcję firma Klausberg zawsze będzie miała w ofercie czajnik dla ciebie. Czajniki na gaz Klausberg to, w zasadzie wszystkie dostępne modele, możesz wybrać czarny, biały, matowy, turkusowy, czy seledynowy, a może przypadnie Ci do gustu stalowy. W przypadku indukcji warto poszukać takiej informacji w opisie, jednak i do tego rodzaju płytek nadaje się większość czajników Klausberg. Gdy już wiesz jaki jest ci potrzeby, warto zauważyć ze większość modeli ma automatyczny gwizdek, to znaczy taki, który podnosi się, gdy naciśniesz przycisk w rączce. Jest to niezwykle wygodna funkcja zapobiegająca oparzeniu się gorącą parą.

Akcesosia Kinghoff w każdej kuchni

W każdej kuchni jest niezbędnych wiele narzędzi, aby przygotowywać zarówno fantazyjne potrawy dla gości, jak i zwyczajne śniadania i kolacje. Kinghoff oferuje przedmioty zarówno do prostych czynności jak i specjale rozwiązania dedykowane poszczególnym potrawom. 

Cena

Etykiety

Pokaż wyniki (24)
Klausberg i Kinghoff
Widok:
Na stronie:
Sortuj po:

Biały czajnik z gwizdkiem Klausberg

marmurowy 3 litry

Indeks katalogowy: 7261

Biały czajnik z gwizdkiem Klausberg o pojemności 3 litrów. Marmurowe wykończenie nadaje charakteru. Silikonowa rączka nie nagrzewa się, a automatyczny gwizdek zaskakuje funkcjonalnością.

85,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Ciężki, stalowy czajnik, z automatycznym gwizdkiem.Biały, matowy, złamanym delikatną szarością. Rączka z tworzywa nie nagrzewa się, szerokie dno zapewni szybkie grzanie wody.

85,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Cukiernica z łyżeczką o pojemności 460 mln wykonana z wysokiej jakości satynowanej stali nierdzewnej.

32,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Stalowy czajnik, z automatycznie podnoszonym i opuszczanym gwizdkiem. Rączka z tworzywa nie nagrzewa się, szerokie dno zapewni szybkie grzanie wody, jednocześnie chroniąc czajnik przed opaleniem na dużych palnikach.

94,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Czajnik z automatycznym gwizdkiem KLAUSBERG

Indeks katalogowy: KB-7207

Ciężki, stalowy czajnik, z automatycznie podnoszonym i opuszczanym gwizdkiem. Rączka z tworzywa nie nagrzewa się, szerokie dno zapewni szybkie grzanie wody, jednocześnie chroniąc czajnik przed opaleniem na dużych palnikach.

75,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Garnek ze stali nierdzewnej, matowanej, z grubym, potrójnym dnem. Wewnątrz posiada podziałkę. Idealny do kuchenki gazowej, indukcyjnej oraz elektrycznej. Nadaje się do zmywarki.

95,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Garnek z pokrywą 18 cm 2,1 litra KLAUSBERG

Indeks katalogowy: KB-7123

Garnek Klausberg o pojemności 2,1 litra , przystosowany do kuchenek gazowych, ceramicznych, elektrycznych i indukcyjnych.

50,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Garnek z pokrywą 22 cm 4 litry KLAUSBERG

Indeks katalogowy: KH-7125

Garnek Klausberg o pojemności 4l, przystosowany do kuchenek gazowych, ceramicznych, elektrycznych i indukcyjnych.

65,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Garnek z pokrywą 22 cm 7 litrów Klausberg

Indeks katalogowy: KB-7162

Garnek Klausberg o pojemności 7 l, przystosowany do kuchenek gazowych, ceramicznych, elektrycznych i indukcyjnych.

78,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Garnek Klausberg o pojemności 6 litrów, przystosowany do kuchenek gazowych, ceramicznych, elektrycznych i indukcyjnych.

75,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

KLAUSBERG KUBEK TERMICZNY KB-7101 mix

Indeks katalogowy: KB-7101

Nierdzewny kubek termiczny z silikonowym wykończeniem poj 380 ml

29,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Zestaw łyżeczek do herbaty ze stali nierdzewnej. Solidne, błyszczące, z delikatnym paseczkiem, nie wyginają się, nie rdzewieją, nadają się do zmywarki.

13,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Łyżki stołowe do zupy 6 sztuk Kinghoff

Indeks katalogowy: KH-3591

Zestaw łyżek stołowych do zupy ze stali nierdzewnej. Solidne, błyszczące, nie wyginają się, nadają się do zmywarki i nie rdzewieją,

18,50 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Zestaw noży ceramicznych w komplecie z obieraczką z ceramicznym ostrzem. Nie wymagają ostrzenia, nie pozostawiają metalicznego posmaku. Duży nóż idealny do szatkowania i krojenia, mały do warzyw i owoców.

69,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Noże stołowe, obiadowe 3 sztuki Kinghoff

Indeks katalogowy: KH-1443

Zestaw noży stołowych ze stali nierdzewnej. Solidne, błyszczące, nie wyginają się, nadają się do zmywarki i nie rdzewieją,

21,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Komplet garnków ze stali z metalowymi uchwytami. W skład zestawy wchodzą garnki 16 cm 1,9 litra , 18 cm 2,5 litra, 20 cm 3,5 litra oraz 24 cm 6 litrów. Nadają się do zmywarki oraz na kuchenki gazowe, elektryczne i indukcyjne.

230,00 zł -9% 210,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Ręczny młynek do mielenia kawy Klausberg

Indeks katalogowy: KB-7341

Solidny młynek do mielenia kawy z ceramicznym mechanizmem mielącym. Dzięki składanej rączce zajmuje mało miejsca. Jest prosty w obsłudze i czyszczeniu.

27,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Wykonany ze stali nierdzewnej rondel o średnicy 14 cm i pojemności 1l, przystosowany do wszystkich rodzajach kuchenek. Można myć w zmywarce.

36,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Rondel z pokrywą 18 cm 2,1 litra KLAUSBERG

Indeks katalogowy: KB-7134

Rondel 18 cm KLAUSBERG o pojemności 2,1l.

48,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Rondel ze stali nierdzewnej, z pokrywką, Wewnątrz wypolerowany na wysoki połysk, z naniesioną miarką. Z zewnątrz matowy.

59,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Niezastąpiony na każdej imprezie shaker do drinków. Niezawodny, nietłukący, z dodatkowym sitkiem. Można go myć w zmywarce.

19,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Stojak na ręczniki papierowe, wykonany ze stali i bambusa. Posiada szeroką podtawę przez co nie wywraca się, pasuje na różne rodzaje rolek.

24,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Szklany zaparzacz do herbaty, który nie zmienia smaku naparu. Sitko jest stalowe, nie deformuje się, tak jak ma to miejsce w przypadku siatek. Estetyczny, dobrze wykonany, nadaje sie do parzenia ziół.

35,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Szklany zaparzacz do herbaty, który nie zmienia smaku naparu. Nadaje sie do parzenia ziół. Sitko jest stalowe, nie deformuje się. Podczas nalewania nic się nie rozlewa

38,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień