Komplety garnków

Z garnkami Berghoff gotowanie nie musi być nudne i nie musi kojarzyć się jedynie z przykrą koniecznością. Komplet garnków pozwoli czerpać radość z przygotowywania posiłków. Dzięki wysokiej jakości garnkom proces tworzenia potraw będzie zdecydowanie łatwiejszy i bardziej satysfakcjonujący. Oferujemy garnki najwyższej jakości cenionego producenta akcesoriów kuchennych, które dzięki swej przystępnej cenie znajdują wciąż nowych zwolenników. Komplet garnków BergHOFF zapakowany w eleganckie, prezentowe pudełko będzie świetnym upominkiem dla praktycznych pań domu, mam i babć, a także będzie stanowić również doskonały prezent dla Pary Młodej.

 

Zestawy garnków BergHOFF - jakość wykonania i funkcjonalność

 

Zestawy garnków BergHOFF to doskonale zaprojektowane kuchenne akcesoria. Garnki wykonane są z niezwykłą starannością, z wykorzystaniem najwyższej jakości chirurgicznej stali nierdzewnej typu 18/10. Komplet garnków BergHOFF przystosowany jest do pracy na wszystkich źródłach ciepła - kuchenkach gazowych, elektrycznych, ceramicznych, a także na płytach indukcyjnych. Produkty z zewnątrz wykorzystują matowe lub połyskujące uszlachetnienia, natomiast wewnątrz wszystkie garnki mają matowe wykończenie. Ergonomiczne uchwyty wykonane ze stali nierdzewnej, pozwalają na mocny i stabilny chwyt. Jest to więc gwarancja bezpiecznego i komfortowego użytkowania. Dodatkowo wytrzymałe uchwyty nie ulegną szybkiemu uszkodzeniu. Niektóre modele posiadają pełne uchwyty, w których nie zbiera się woda ani nie skrapla para, dzięki czemu nie występuje ryzyko nagrzewania się tego elementu. Grube i wielowarstwowe dno zapobiega przypalaniu i przywieraniu potraw. Garnki dzięki temu nie nagrzewają się zbyt szybko, utrzymują cały czas odpowiednią temperaturę i ciepło, a w konsekwencji oszczędzają czas, energię i pieniądze. Pokrywki wykonane są z metalu lub szkła z metalowymi obrzeżami i uchwytami. Garnki BergHOFF można śmiało myć w zmywarce, co z pewnością docenią nowoczesne panie domu. Niektóre zestawy garnków posiadają dodatkową funkcję używania ich również w piekarniku. Ważną zaletą produktów tej marki jest brak podatności na przyjmowanie zapachów oraz barw potraw. Dobrze wyprofilowane brzegi garnków pozwalają w bardzo łatwy sposób wylać ich zawartość, bez kapania i rozchlapywania. 

 

Garnki BergHOFF - zawartość zestawu

 

Zwykle komplet garnków BergHOOF składa się z dziesięciu lub dwunastu elementów. Standardowy zestaw zawiera kilka garnków o różnej średnicy - około 16, 18, 20 lub 24 centymetrów oraz o różnej pojemności - od 1,6 do 6,4 litrów. W zestawie znajdują się również rondle, zwykle o średnicy około 16 centymetrów oraz głębokie patelnie, zwykle o średnicy 24 centymetrów. Wszystkie zestawy garnków BergHOFF posiadają oczywiście dedykowane dla poszczególnych elementów pokrywki. Firma oferuje także zestawy, które kosztem kilku garnków posiadają dodatkowe misy z pokrywkami. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które nie potrzebują aż takiej ilości garnków, ale chętnie przyjmą dodatkowe naczynia do przechowywania żywności.

Cena

Etykiety

Pokaż wyniki (1)
Komplety garnków
Widok:
Na stronie:
Sortuj po:

Garnki z serii Hotel Line to jeden z najbardziej niezawodnych modeli w ofercie firmy BergHOFF. Wykonane w pełni ze stali. Idealne do każdego rodzaju kuchenki (także indukcyjnej). Użytkownicy zmywarek docenią pełne uchwyty w których nie zbiera się woda.

  • Kraj pochodzenia:
    • Belgia
  • Producent:
    • BergHoff
875,00 zł -7% 814,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień