PLN
EUR
RUB
USD
 
русский

CARINE LUMINARC 19 ELE. CZARNO-BIAŁY

Indeks katalogowy: L12091

Dostępne
 
Realizacja 1 dzień
 
Dostawa od 15,00 zł
Elegancki seriws obiadowy Luminarc z serii Carine, wersja Modern.
.
Dostępne
 
Realizacja 1 dzień
 
Dostawa od 15,00 zł
Elegancki seriws obiadowy Luminarc z serii Carine, wersja Modern.
.

Informacje o produkcie

Luminarc to marka należąca do francuskiego giganta Arc International, znana przede wszystkim z produkcji szkła. W chwili obecnej oferuje klientom pełen program nakrycia stołu, obejmujący szkło hartowane, porcelanę, kryształy i sztućce. Pozostając wierna wartościom, z którymi jest zazwyczaj kojarzona.
Luminarc to gwarancja profesjonalnej jakości, która przejawia się w odpowiednich cechach użytkowych produktów, trwałość, najwyższy standard wykonania, dobre, praktyczne wzornictwo i żywotność linii. Produkty tej marki są obecne od wielu lat na całym świecie, ciesząc się powszechnym uznaniem na wszystkich rynkach, bez względu na panujące tam tendencje wzorcowe czy kolorystyczne.

Główne cechy produktu

Serwis wykonany ze szkła hartowanego. Ten rodzaj szkła jest 2-3 razy bardziej odporny na wstrząsy mechaniczne i stłuczenia niż produkty o podobnej grubości z porcelitu i porcelany. Posiada idealnie gładką powierzchnię (nie jest porowaty). Rodzaj szkła oraz kształt nadany produktowi sprzyja dokładnemu myciu i suszeniu, dzięki czemu na powierzchni nie osadzają się mikroorganizmy i bakterie.
Linia Carine klasyka gatunku w swoim najlepszym wydaniu. Doceniony nie tylko za jakość surowców z których jest wykonany ale również za nowoczesny, zgeometryzowany wzór który znalazł miłośników na całym świecie.

Skład zestawu:

6 talerzy płaskich 26cm (3 czarne + 3 białe)
6 talerzy głębokich 21cm (3 czarne + 3 białe)
6 talerzy deserowych 19cm (3 czarne + 3 białe) 
1x duża salaterka 27cm czarna

Brak produktów

*
*
*
[code]Odśwież