Kategorie

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco
z promocjami i nowościami
od Albertusa.
Zapisz się na nasz newsletter

Adres email wydaje się błędny. Subskrypcja na adres {0} została anulowana.

Patelnie

Dopiero stawiasz swoje pierwsze kroki w kulinarnej przygodzie, czy gotujesz na co dzień dla całej rodziny? A może Twoje umiejętności w tej dziedzinie sięgają już samego Gordona Ramseya? Na każdym etapie zaawansowania w kuchni przyda się dobra patelnia. Wykonanie nawet najprostszych dań może znacznie utrudnić brak tego przedmiotu. Dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom każdej osoby, która spędza choć trochę czasu podczas przygotowywania potraw, wprowadziliśmy do naszej oferty patelnie teflonowe BergHOFF. Cechują się one przede wszystkim wysoką jakością wykonania, która zapewnia ogromną funkcjonalność niezależnie od tego, jaki przepis zamierzamy dzisiaj wypróbować. Wachlarz oferowanych przez nas patelni teflonowych BergHOFF jest bardzo szeroki. W naszym sklepie można znaleźć patelnie do naleśników i pancake'ów, naczynia idealnie sprawdzające się w kuchni azjatyckiej, rondle z pokrywą, a także modele, które zostały przystosowane do smażenia potraw.

 

Dlaczego warto postawić na patelnie BergHOFF?

 

Patelnie teflonowe BergHOFF posiadają dno, które równomiernie rozgrzewa się na całej szerokości, a także jednocześnie jest bardzo łatwe do utrzymania w czystości. Teflonowa powłoka sprawia, że potrawy można przygotowywać z niewielką ilością tłuszczu, ponieważ poszczególne produkty nie będą do niej przywierać. Jest to świetna wiadomość nie tylko dla osób, które nie lubią tłustych potraw, ale także do tych, którzy próbują utrzymać smukłą sylwetkę. Mniejsza ilość oleju czy margaryny w daniu na pewno pozytywnie wpłynie na nasze ciało. Ogromną zaletą patelni teflonowych BergHOFF jest ich uniwersalność. Sprawdzą się one bowiem na wszystkich rodzajach kuchenek, czyli indukcyjnych, gazowych, elektrycznych, a także ceramicznych. Z tego powodu nie musimy obawiać się dokonania takiego zakupu, nawet jeśli w najbliższym czasie będziemy zmieniać miejsce zamieszkania i jeszcze do końca nie wiem, jak będzie wyglądać nasz nowy dom.

 

Patelnie z pokrywami BergHOFF - dla ceniących sobie czas

 

Jest to absolutnych hit, który powinien znaleźć się w każdej kuchni. Poza licznymi zaletami, które posiadają nasze inne naczynia, patelnie z pokrywami BergHOFF mają w zestawie osłonę. Umożliwia ona szybsze gotowanie i smażenie produktów. Jest więc to nie tylko oszczędność czasu, ale także pieniędzy, które musielibyśmy wydać na prąd lub gaz podczas dłuższego przyrządzania potraw. Patelnie z pokrywami BergHOFF świetnie sprawdzą się także wówczas, kiedy nie chcemy, aby zapach z kuchni rozchodził się po całym domu. Jeśli nakryjemy smażące się danie, wówczas cała jego esencja pozostanie w potrawie. Warto także podkreślić, że naczynia z naszego sklepu posiadają nienagrzewające się uchwyty. Od teraz koniec z oparzeniami w kuchni! Zakup naszych patelni z pokrywami BergHOFF to nie tylko inwestycja w cudowny smak, ale także brak niechcianych uszkodzeń ciała. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru najlepszego produktu dla siebie!

Cena

Etykiety

Widok:
Na stronie:
Sortuj po:

Głęboka patelnia z najnowszej kolekcji GEM, niezwykle funkcjonalna, z doskonałą powłoką FernoGreen. Z wygodną pokrywą i dwoma uchwytami.

410,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Głęboka patelnia z najnowszej kolekcji GEM, niezwykle funkcjonalna, z doskonałą powłoką FernoGreen. Z wygodną pokrywą i odpinaną rączką.

410,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Najnowsza odsłona niezwykle popularnych patelni BergHOFF. Pokryte powłoką "Ferno Green" zapobiegającą przywieraniu potraw podczas smażenia.Wyposażone w niezwykle wygony system odpinania rączki.

150,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Głęboka patelnia z najnowszej kolekcji GEM, niezwykle funkcjonalna, z doskonałą powłoką FernoGreen. Z wygodną pokrywą i odpinanym uchwytem.

300,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Nowa kolekcja patelni i garnków z serii Leo, z powłoką FernoGreen. Sprawdzą się w każdej kuchni i każdej sytuacji.

130,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Głęboka patelnia z najnowszej kolekcji GEM, niezwykle funkcjonalna, z doskonałą powłoką FernoGreen. Z wygodną pokrywą i dwoma uchwytami.

350,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Głęboka patelnia z najnowszej kolekcji GEM, niezwykle funkcjonalna, z doskonałą powłoką FernoGreen. Z odpinaną rączką i wygodną pokrywą.

335,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Głęboka patelnia firmy Berghoff z nowej serii GEM. Wysokiej jakości powłoka Ferno Green odporna na zarysowania skutecznie ułatwia przygotowywanie potraw.

  • Kraj pochodzenia: Polska
280,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Najnowsza odsłona niezwykle popularnych patelni BergHOFF. Pokryte powłoką "Ferno Green" zapobiegającą przywieraniu potraw podczas smażenia.

  • Kraj pochodzenia: Polska
235,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

PATELNIA Z POKRYWĄ NEO 24 CM

Indeks katalogowy: 3500902

Głęboka patelnia firmy Berghoff z serii NEO z powłoką Ferno Ceramic

  • Kraj pochodzenia: Polska
125,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Grillowa patelnia ze zdejmowaną rączką. Wysokiej jakości powłoka Ferno Green zapobiega przywieraniu a zdejmowana rączka ułatwia przechowywanie.

  • Kraj pochodzenia: Polska
245,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Najnowsza odsłona niezwykle popularnych patelni BergHOFF. Pokryte powłoką "Ferno Green" zapobiegającą przywieraniu potraw podczas smażenia

  • Kraj pochodzenia: Polska
297,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień