Sitka, cedzaki i durszlaki

W każdej kuchni niezbędne są sita, sitka, durszlaki  i cedzaki. Potrzebne zarówno przy przesiewaniu jak i odcedzaniu. Czy przygotowujesz ciasto, czy potrzebujesz umyć owoce zawsze potrzebujesz tego produkt. W codziennym użytkowaniu musisz mieć je w swojej kuchni. Sitka ze stali nierdzewnej z drobną siateczką idealnie sprawdzą się przy wypiekach. Cedzaki i durszlaki o dużych oczkach nadają się najlepiej do odcedzania i mycia. W ofercie znajdziesz zarówno plastikowe jak i stalowe wyroby.

Przesiewaj przez sita i sitka z drobnymi oczkami

Przyrządzając wypieki nie może zabraknąć sita lub sitka o drobnych oczkach. Przesiewanie mąki przez sito powoduje spulchnienie i napowietrzenie ciasta. Dzięki temu wszystko rośnie lepiej i łatwiej uniknąć zakalca. Sitko o drobnych oczkach świetnie sprawdzi się także do przecierania np. pomidorów. Każde sito powinno posiadać solidne mocowanie siatki do obręczy, najlepiej szerokim kołnierzem, z którego się nie wysunie. Większość przyrządów do przesiewania i przecierania wykonano ze stali nierdzewnej i jest to najlepszy materiał do tego typu akcesoriów kuchennych. Sita i sitka o drobnych oczkach są dostępne w różnych rozmiarach. Sprawdź jakiego potrzebujesz.

Łatwe odcedzanie z durszlakiem i cedzakiem

Przygotowujesz makaron i potrzebujesz go odcedzić, wykorzystaj cedzak lub durszlak. Ułatwia oddzielenie wody od produktu. Najlepiej sprawdza się do większych produktów, Duże oczka ułatwiają odcedzanie oraz hartowanie makaronu. W durszlakach i cedzakach z powodzeniem możesz myć warzywa i owoce. W ofercie znajdziesz te akcesoria zarówno wykonane z metalu jak i plastiku. Możesz też wybrać zestaw durszlak + miska, które idealnie do siebie pasują. 

Pokaż wyniki (4)
Sitka, cedzaki i durszlaki
Widok:
Na stronie:
Sortuj po:

Sito idealne do mycia owoców i odcedzania. Wykonane ze stali nierdzewnej, posiada drobne oczka.

22,80 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

SITKO NIERDZEWNE 12 CM

Indeks katalogowy: 5S0191

10,50 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

SITKO NIERDZEWNE 16 CM

Indeks katalogowy: 5S0193

12,50 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

SITKO NIERDZEWNE 18 CM

Indeks katalogowy: 96604

  • Producent:
    • DOMOTTI
16,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień