Szklanki termiczne

Z pośród tradycyjnych kubków i filiżanek co raz większym zainteresowaniem cieszą się szklanki termiczne z poodwójną ścianką. To rozwiązanie pozwala na dłużesj utrzymać kawę czy herbatę gorącymi. Napój w środku jest gorący, a zewnętrzne ścianki naczynia pozostają chłodne. Zapobiega to oparzeniom i pozwala delektować się naparem. Kolekjną z zalet szklanek termicznych jest eksponowanie zawartości. Dzięki podwójnym ściankom uzyskujemy efekt zawieszenia w powietrzu zawartości. Taki sposób podania na pewno spodoba się Tobie i Twoim gościom. Szklanki termiczne mogą być idealnym pomysłem na prezent.

Szklanki termiczne do kawy?

Jeśli na spotkaniu z rodziną lub przyjaciółmi chcesz podać gorące napoje, możesz zrobić to wykorzystując szklanki termiczne. To niezawodny sposób, na długą pogawędkę z gorącą kawą w tle. A czym właściwie różnią się te szklanki od innych? Podwójne ścianki szklanek zapewniają doskonałą izolację termiczną, przez co napar nie ostyga, a szklanka z zewnątrz pozostaje chłodna.  Nawet przy naprawdę długich spotkaniach, nie będziesz robić kolejnej kawy, "bo ta już wystygła". To niezawodny sposób, aby skupić się na rozmowie. 

Warto też wspomnieć, że utrzymują również niską temperaturę chłodnych napojów. W gorący letni dzień możesz podać w nich lemoniadę lub schłodzoną wodę z cytryną i lodem. Również mrożona kawa czy cappuccino będzie chłodne przez długi czas.

Eksponowanie napoju w szklankach termicznych ?

Termiczne szklanki do kawy mają też inna zaletę. Doskonale eksponują przygotowany w nich napar. Smoliście czarna kawa, doskonałe latte lub cappuccino wyglądają o niebo lepiej, gdy podasz je w naczyniu o podwójnej ściance. Całkowicie bezbarwne szkło o delikatnej strukturze dodaje elegancji, a podwójna ścianka sprawia, że kawa wygląda, jakby unosiła się w powietrzu. Taki sposób podania na pewno zaskoczy twoich gości. 

Szklanki termiczne Ambition i Galicja

W oferowanych zestawach dominują dwie marki szklanek termicznych, od firmy Ambition oraz Galicja. Obaj producenci posiadają wyroby o dobrej jakości w niewygórowanej cenie. Różnią się one od najtańszych modeli dostępnych w Polsce przede wszystkim delikatnością i elegancją. Są bardzo lekkie i przyjemne w użyciu. Szklanki termiczne Ambition i Galicja to również doskonały sposób na prezent. Są pakowane w zestawie po 2 szt. w eleganckie prezentowe opakowania. Osoba obdarowana takim podarunkiem na pewno doceni ich wygląd i praktyczność. 

Cena

Etykiety

Pokaż wyniki
Widok:
Na stronie:
Sortuj po:

Szklanki o podwójnych ścianka zapewniają niepowtarzalny wygląd napojów zimnych i gorących. Zapewniają izolację termiczną.

45,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Szklanki o podwójnych ścianka zapewniają niepowtarzalny wygląd napojów zimnych i gorących. Zapewniają izolację termiczną.

45,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Szklanki termiczne do napojów 2 szt.

Indeks katalogowy: 23293

Szklanki termiczne to świetny sposób na chłodne napoje. Długo utrzymują temperaturę, jednocześnie nie przenosząc temperatury na zewnętrzną stronę naczynia. Pojemność szklanek wynosi 250 ml, w opakowaniu znajdują się 2 sztuki.

37,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień