Sztućce Ambition – niedrogie, modne i eleganckie sztućce

W jadalni i kuchni nie może zabraknąć niedrogich i modnych, a zarazem eleganckich sztućców, takich jak sztućce Ambition. W ofercie tej firmy bez problemu znajdziemy modele, które dopasujemy zarówno do klasycznego wystroju, jak i nowoczesnych wnętrz. Dostępne są zestawy z ozdobnymi wzorami, jak i gładkie, o prostej formie. Różnią się długością i szerokością widelców oraz kształtem zębów. Każdy komplet sztućców posiada noże, którymi łatwo się kroi. Dla zwiększenia komfortu użytkowania krawędzie zostały spolerowane, nie posiadają ostrych krawędzi.

 

Jaki nowoczesny komplet sztućców Ambition wybrać?

Komplety sztućców Ambition podążają za najnowszymi trendami. Proste, ponadczasowe formy przypadną każdemu. Z bogatej ofert warto przyjrzeć się sztućcom Saragossa, bez przetłoczeń i zdobień. Wykonane ze stali nierdzewnej, pięknie wypolerowanej, będą ozdobą jadalni. Dla lepszego efektu posiadają delikatne wygięcie. Powoduje to, że pomimo prostej formy, sztućce prezentują się ciekawie. Widelce są stosunkowo szerokie, przez co jedzenie nie zsuwa się z nich. Noże posiadają ząbki i nie wymagają ostrzenia.

Zestaw sztućców Ambition seria Parto. Widelec, nóż, łyżka i łyżeczka o modnych, prostych kształtach,

Zestaw sztućców Ambition Prato

Dla bardziej wymagających firma Ambition przygotowała zestaw Prato. Wykonany z najlepszej dostępnej stali nierdzewnej 18/10. Zawierają 18% chromu i 10% niklu, a co za tym idzie, są najbardziej odporne na działanie czynników zewnętrznych. Można je z powodzeniem stosować w zmywarce, nie rdzewieją, a także są odporne na przebarwienia. Zestaw sztućców Ambition Prato charakteryzuje się prostym kształtem. Wszystkie rączki są proste i na tyle szerokie, aby zapewnić dobre trzymanie. Zakończone są prostym cięciem, pozbawionym ostrych krawędzi. Widelce w tym komplecie sztućców zwężają się delikatnie. Duże łyżki do zupy są owalne, nieco „jajkowate”, sprawdzają się doskonale. Niewątpliwą zaletą sztućców Prato jest możliwość dokupienia pojedynczych elementów zestawu, jak i dodatków takich jak łyżki do sałaty, małe widelce deserowe i wiele innych.

Klasyczny komplet sztućców Ambition Napoli

Komplet sztućców Ambition Napoli to klasyka gatunku. Jest to jeden z najczęściej wybieranych zestawów. Ich wygląd urozmaicono potrójną falą. Są wyprofilowane, trzonek od szerokiego zaokrąglonego końca, zwęża się ku zębiskom. Stonowany kształt sprawdza się w tradycyjnym wystroju. Sztućce Ambition Napoli są też często wybierane jako podstawowy zestaw w kuchni i jadalni. Doskonale łączy dobrą jakość materiałów z niewygórowaną ceną. Ich kolejną zaletą jest możliwość mycia w zmywarce.

Sztućce Ambition Wave – wybór nieoczywisty

Spośród szerokiej oferty znajdują się odważniejsze propozycje sztućców – Ambition Wave. Zestaw wykonany podobnie jak poprzednie modele, z polerowanej stali nierdzewnej. Tym, co odróżnia go od pozostałych, są trzonki. Wygięte w kształt fali wyglądają efektownie i odważnie. Jest to propozycja przeznaczona do nowoczesnych jadalni i kuchni.

Sztućce Ambition Wave w komplecie. Zestaw składa się z łyżki, łyżeczki noża i widelca. Trzonki sztućców są wygięte w falę co daje ciekawy efekt.
 

Łatwe do mycia zestawy sztućców

Brak zdobień i przetłoczeń, ułatwia czyszczenie oraz mycie w zmywarce. Zestawy sztućców o gładkiej powierzchni są bardziej higieniczne. W zakamarkach nie zbiera się jedzenie, a zabrudzenia łatwiej odchodzą. Spolerowana na wysoki połysk powierzchnia, jest odporniejsza na zarysowania niż matowe zdobienia. Dodatkowo zawsze można dokonać ponownego polerowania w celu usunięcia powierzchownych rys.