Sztućce na 12 osób

Niezastąpione w każdym domu są sztućce na 12 osób. W czasie przyjęć i rodzinnych uroczystości docenisz fakt posiadaniatakiego zestawu sztućców. Nie ma znaczenia czy są jest to zestaw w walizce czy w pudełku. Ważne, aby był dobrej jakości i wyglądał elegancko. Wygląd jest istotny, gdy zależy nam na jak ich najlepszym przyjęciu. Poczują się wyjątkowi i docenią Twoją gościnę. Zestawy sztućców na 12 osób powinny zawierać także sztućće środka stołu, czyli wszelkie łyżki, łopatki i chochle, którymi podajemy posiłki. W oferowanych zestawach występuje każdy z tych elementów.

Sztućce na 12 osób w walizce i pudełku.

Jeżeli poszukujesz sztućców na przyjęcie lub prezent warto zainteresować się modelami na 12 osób. Pakowane są w walizkę lub pudełko, dzięki czemu zyskujemy możliwość przechowywania zestawu w wygodnej formie lub opakowania prezentu tak, aby wyglądał elegancko i nadzwyczaj bogato. Wybierając walizkę ze stućcami zyskujemy dodatkowo sztućce środka stołu, czyli wszelkiego rodzaju łyżki, widelce i łopatki do serwowania dań. W każdym zestawie są też chochle do zupy i sosu oraz widelce deserowe. Tak przygotowani możemy przyjmować nawet większą ilość gości. 

Zestawy Hoffner, Hoffburg czy Berghoff - jakie sztućce wybrać?

Zastanawiając się nad wyborem warto określić budżet jakim dysponujemy. Jeśli szukamy niedrogiego zestawu należy rozważyć sztućce firm Hoffner i Hoffburg. Ceny modeli od 250 do 350 zł to całkowite minimum! W końcu każdy z nas lubi cieszyć się zakupionym produktem, a nie walczyć ze sklepem o uznanie reklamacji.  W przypadku firmy Hoffner, sztućce są dobrze wykonane, odpowiednio grube i dobrze leżą w dłoni, jednak zaleca się mycie ręczne, aby uniknąć przebarwień. W przypadku zestawu sztućców Hoffburg nadają się one do mycia w zmywarce bez obaw o ich trwałość. Wyższa cena zestawów Hoffburg od sztućców Hoffner wynika z lepszego materiału i grubszej stali nierdzewnej. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć kompletu sztućców od firmy Berghoff.  Zestawy takie jak Finess, Folio czy Essence to klasa sama w sobie. Najlepszej jakości materiał, doskonale wypolerowane na wysoki połysk, a do tego dbałość o każdy drobny szczegół. Wspaniale wywarzone, obrobione bez ostrych krawędzi i dobrze leżą w dłonii. To właśnie sztućće Berghoff na 72 el. są najczęściej wybierane przez klientów pomimo wyższej ceny.

Cena

Etykiety

Pokaż wyniki (2)
Sztućce na 12 osób
Widok:
Na stronie:
Sortuj po:

Komplet sztućców Berghoff Essence na 12 osób projektu Ralpha Kramera. Sztućce o nowoczesnej stylistyce i doskonałej jakości. Dopracowane w każdym detalu i spolerowane na wysoki połysk. Nadają się do zmywarki.

  • Kraj pochodzenia:
    • Belgia
  • Producent:
    • BERGHOFF
635,00 zł -6% 599,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Sztućce na 12 osób w pudełku

CUXHAVEN CS Kochsysteme

Indeks katalogowy: 075552

Sztućce na 12 osób w pudełku CUXHAVEN CS Kochsysteme, to idealne rozwiązanie gdy potrzebujesz praktycznych, dobrze wyglądających sztućców w nowoczesnej formie.

279,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień