Sztućce na 6 osób

Ze sztućców korzystamy codziennie, warto więc, aby ich używanie sprawiało nam radość. Otwierając szufladę ze sztućcami, wyciągamy te, których najlepiej się nam używa. Dlatego zainwestuj w dobrą jakość. Nie muszą być nadzwyczajnie drogie, ale powinny spełniać Twoje oczekiwania. W ofercie znajdziesz komplety sztućców z długimi widelcami lub głębokimi łyżkami, które jednym odpowiadają, a inni wolą krótkie zęby widelca i płytkie łyżki. Wybór zależy od Twoich preferencji, dlatego warto przejrzeć ofertę wszystkich producentów: Berghoff, Kassel czy Hoffner. Gdy już wiesz, jaki kształt Ci odpowiada, wybierz matowe lub złote zdobienie. Warto wspomnieć, że sztućce ze złotymi zdobieniami nie nadają się do zmywarki. Jeżeli nie przepadasz za ozdobami i wolisz proste, klasyczne sztućce zdecydujmy się na polerowane, pięknie błyszczące, często o ciekawym kształcie, ale w dalszym ciągu eleganckie i ponadczasowe.

Komplet sztućców - co w nim znajdziemy.

Standardowo zestaw sztućców jest przeznaczony na 6 osób, rzadziej na 4. W takich kompletach dominuje 24 elementowa kompletacja, w której znajdziemy 6 widelców, 6 noży, 6 łyżek i 6 łyżeczek. Najczęściej takie zestawy sztućców oferują producenci tacy jak Hoffner, Ambition i Kassel. W zestawach na 30 elementów będą dodatkowe, małe widelce do ciasta (deserowe) i te spotkamy w sztućcach Berghoff z najnowszych serii: Folio, Essence, Finesse i Line. Jednak przy wyborze nie kieruj się tylko liczbą elementów, a jakością i wykonaniem konkretnego modelu. Oprócz składu takiego zestawu warto spojrzzeć też na materiał, z jakiego zostały wykonane. Stal nierdzewna może być różnej jakości, dlatego oznaczenie 18/10 daje nam gwarancję najlepszej jakości materiału. Komplet sztućców wykonanych z tej stali można myć w zmywarce. Słabsza stal nie zawsze nadaje się do zmywarki, a niekiedy rdzewieje.

Cena

Etykiety

Pokaż wyniki (11)
Sztućce na 6 osób
Widok:
Na stronie:
Sortuj po:

Sztućce ze stali nierdzewnej polerowanej na wysoki połysk. Klasyczne, łagodne kształty wkomponują się w każdy wystrój. Zestaw składa się z noży, widelców, łyżek i łyżeczek po 6 sztuk.

85,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Eleganckie sztućce, doskonałej jakości wykonane ze stali szlachetnej chromowo-niklowej 18/10. Polerowane na wysoki połysk ze złotym zdobieniem.

 • Producent:
  • Hoffburg
120,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Sztućce Ambition Napoli na 6 osób

24 elementy

Indeks katalogowy: 89563

Sztućce Ambition Napoli na 6 osób to subtelne kształty z motywem linii. Dzięki klasycznemu wzornictwu sztućce Napoli to jeden z najczęściej wybieranych modeli. Sztućce Ambition wykonano z nierdzewnej stali o wysokiej jakości, która nadaje się do zmywarki.

 • Producent:
  • AMBITION
125,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Sztućce Ambition Prato

na 6 osób 24 elementy

Indeks katalogowy: 28442

Minimalistyczne sztućce Ambition Prato na 6 osób. Wykonane z doskonałej, wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Wspaniale wypolerowane, świetne do zmywarki. Zestaw z 24 elementów zawiera widelce, noże, łyżki i łyżeczki.

 • Producent:
  • AMBITION
195,00 zł -10% 175,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Sztućce Ambition Sevilla na 6 osób

24 elementy

Indeks katalogowy: 69813

Sztućce Sevilla posiadają klasyczny kształt. Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Rodzaj stali sprawia, iż sztućce są twardsze, bardziej odporne na korozję i pełniejsze blasku.

 • Producent:
  • AMBITION
120,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Komplet sztućców Berghoff projektu Ralpha Kramera. Sztućce o nowoczesnej stylistyce, jednocześnie doskonale leżące w dłoni. Dopracowane w każdym detalu, o wygładzonych krawędziach. Spolerowane na wysoki połysk. Nadają się do zmywarki.

 • Kraj pochodzenia:
  • Belgia
 • Producent:
  • BERGHOFF
254,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

SARAGOSSA to linia sztućców o wydłużonym smukłym kształcie, których rączki lekko wyginają się ku górze. Sztućce wykonane ze stali nierdzewnej wysokiej jakośći.

 • Producent:
  • AMBITION
120,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

WAVE SZTUĆCE AMBITION 24 EL.

Indeks katalogowy: 29880

Komplet sztućców Wave 24-elementowy AMBITION

 • Producent:
  • AMBITION
95,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Zestaw sztućców Mosel firmy Kassel wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10. Klasyczne, z delikatnym przetłoczeniem, doskonale leżą w dłoni. Nadają się do zmywarki.

230,00 zł -15% 195,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Klasyczny zestaw sztućców Kassel Salzach na 6 osób. Najlepsze materiały i perfekcyjne wykonanie zaowocowało pięknym i ponadczasowym zestawem sztućców.

232,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Sztućce z najlepszej jakości stali nierdzewnej 18/10. Klasyczny kształt, doskonale leżą w dłoni. Nadają się do zmywarki.

230,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień