Kategorie

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco
z promocjami i nowościami
od Albertusa.
Zapisz się na nasz newsletter

Adres email wydaje się błędny. Subskrypcja na adres {0} została anulowana.

Facebook

Sztućce na 6 osób

Ze sztućców korzystamy codziennie, warto więc, aby ich używanie sprawiało nam radość. Otwierając szufladę ze sztućcami, wyciągamy te, których najlepiej się nam używa. Dlatego zainwestuj w dobrą jakość. Nie muszą być nadzwyczajnie drogie, ale powinny spełniać Twoje oczekiwania. W ofercie znajdziesz komplety sztućców z długimi widelcami lub głębokimi łyżkami, które jednym odpowiadają, a inni wolą krótkie zęby widelca i płytkie łyżki. Wybór zależy od Twoich preferencji, dlatego warto przejrzeć ofertę wszystkich producentów: Berghoff, Kassel czy Hoffner. Gdy już wiesz, jaki kształt Ci odpowiada, wybierz matowe lub złote zdobienie. Warto wspomnieć, że sztućce ze złotymi zdobieniami nie nadają się do zmywarki. Jeżeli nie przepadasz za ozdobami i wolisz proste, klasyczne sztućce zdecydujmy się na polerowane, pięknie błyszczące, często o ciekawym kształcie, ale w dalszym ciągu eleganckie i ponadczasowe.

Komplet sztućców - co w nim znajdziemy.

Standardowo zestaw sztućców jest przeznaczony na 6 osób, rzadziej na 4. W takich kompletach dominuje 24 elementowa kompletacja, w której znajdziemy 6 widelców, 6 noży, 6 łyżek i 6 łyżeczek. Najczęściej takie zestawy sztućców oferują producenci tacy jak Hoffner, Ambition i Kassel. W zestawach na 30 elementów będą dodatkowe, małe widelce do ciasta (deserowe) i te spotkamy w sztućcach Berghoff z najnowszych serii: Folio, Essence, Finesse i Line. Jednak przy wyborze nie kieruj się tylko liczbą elementów, a jakością i wykonaniem konkretnego modelu. Oprócz składu takiego zestawu warto spojrzzeć też na materiał, z jakiego zostały wykonane. Stal nierdzewna może być różnej jakości, dlatego oznaczenie 18/10 daje nam gwarancję najlepszej jakości materiału. Komplet sztućców wykonanych z tej stali można myć w zmywarce. Słabsza stal nie zawsze nadaje się do zmywarki, a niekiedy rdzewieje.

Cena

Etykiety

Widok:
Na stronie:
Sortuj po:

Sztućce 24 el. na wieszaku ALTEO Berghoff

Indeks katalogowy: 1212015

Zestaw 24 sztućców wykonanych ze stali nierdzewnej z podstawką do wieszania. Zalecana mycie ręczne.

  • Kraj pochodzenia: Belgia
  • Producent: BERGHOFF
175,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Zestaw sztućców Berghoff Essence projektu Ralpha Kramera. Surowa forma, podkreśla wysoką jakość wykonania. Dopracowane w każdym detalu, wykonane bez dodatkowych zdobień. Sztućce o wygładzonych krawędziach.

  • Kraj pochodzenia: Belgia
  • Producent: Berghoff
230,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Zestaw sztućców Berghoff Finesse to eleganckie sztućce bez zdobień, wykonane z najlepszej stali nierdzewnej 18/10. Dlatego komplet sztućców Berghoff nadaje się do zmywarki, są polecane i zbierają wyśmienite opinie.

290,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Komplet sztućców Berghoff projektu Ralpha Kramera. Sztućce o nowoczesnej stylistyce, jednocześnie doskonale leżące w dłoni. Dopracowane w każdym detalu, o wygładzonych krawędziach. Spolerowane na wysoki połysk. Nadają się do zmywarki.

  • Kraj pochodzenia: Belgia
  • Producent: BERGHOFF
254,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Zestaw sztućców Berghoff Line projektu Ralpha Kramera. Sztućce o nowoczesnej stylistyce, jednocześnie doskonale leżące w dłoni. Dopracowane w każdym detalu, o wygładzonych krawędziach. Spolerowane na wysoki połysk, z delikatnym czarnym zdobieniem.

  • Kraj pochodzenia: Belgia
  • Producent: BERGHOFF
289,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

WAVE SZTUĆCE AMBITION 24 EL.

Indeks katalogowy: 29880

Komplet sztućców Wave 24-elementowy AMBITION

  • Producent: AMBITION
89,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Zestaw sztućców z satynowym wykończeniem o różnych wzorach. W zestawie znajduje się 6 widelców, 6 noży, 6 łyżek i 6 łyżeczek.

89,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Zestaw sztućców Mosel firmy Kassel wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10. Klasyczne, z delikatnym przetłoczeniem, doskonale leżą w dłoni. Nadają się do zmywarki.

230,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Klasyczny zestaw sztućców Kassel Salzach na 6 osób. Najlepsze materiały i perfekcyjne wykonanie zaowocowało pięknym i ponadczasowym zestawem sztućców.

235,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień

Sztućce z najlepszej jakości stali nierdzewnej 18/10. Klasyczny kształt, doskonale leżą w dłoni. Nadają się do zmywarki.

230,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień
Sprawdź stan połączenia z internetem