Zestawy noży Berghoff

Poszukując noży, zastanawiamy się jaki wybór będzie najlepszy. Zazwyczaj nie jesteśmy profesjonalnymi kucharzami i nie potrzeba nam noży w cenie 1 lub 2 tyś. zł. Nawet pasjonując się gotowaniem, możemy wybrać komplet noży Berghoff w rozsądnej cenie. W składzie takiego zestawu zazwyczaj umieszcza nóż kucharski, nóż do wędlin i mięsa, nóż uniwersalny, i do owoców i warzyw oraz nóż do chleba. Zdarza się, że w komplecie noży znajdzie się też do filetowania lub japoński, a czasem ostrzałka do noży. Zestaw noży Berghoff Concavo, zaprojektowano i wykonano z myślą o najlepszej stali, ostrej jak brzytwa i łatwej w ostrzeniu. W zestawach zazwyczaj dołączony jest drewniany blok na noże, estetyczny i dopasowany do noży, czasem posiadający miejsce na nożyce kuchenne do drobiu i ryb. Wybór kolorów ogranicza się do kilku podstawowych: czarnych, srebrnych, szarych, ponieważ, z naszego doświadczenia wiemy, że kolorowe noże szybko tracą powłokę zewnętrzną oraz swój urok, nawet po kilku miesiącach od zakupu. Noże Berghoff pozostaną niezawodne i 

Najlepsze noże Berghoff - w bloku, czy skompletowane z oferty na sztuki?

Pojedyncze noże dają możliwość wyboru ich kształtów i rozmiarów. Decydując się na zakup noży pojedynczych, sprawdź czy dostępna jest pełna lista rozmiarów, tak aby nie skończyć z szufladą pełną najrozmaitszych noży, każdy z innej firmy i modelu, Z drugiej strony zestaw noży kuchennych to sprawdzone rozwiązanie, gdy nie jesteś pewien, który nóż najlepiej sprawdzi się w kuchni. Zastanawiając się nad wyborem, musisz określić jaki model Ci odpowiada - jeśli jesteś rosłym mężczyzną z dłońmi jak bochenek chleba, szukaj noży o solidnej, grubej rękojeści, natomiast jeśli jesteś drobną kobietą optymalnym rozwiązaniem, będzie komplet noży o stosunkowo cienkich rączkach, dających pewny uchwyt nawet mokrej dłoni. Bez względu, do której grupy się zaliczasz, unikaj tanich, marketowych rozwiązań. Zakup takich noży kuchennych spowoduje tylko Twoją frustrację, a po miesiącu znów zacznie się szukanie kolejnego kompletu i spojrzysz przychylnym okiem na noże Berghoff.

Pielęgnacja kompletu noży kuchennych.

Większość noży jest produkowana ze stali, jednak należy pamiętać, że nie jest to stal nierdzewna odporna na korozję. Najczęściej jest to stop stali, który może korodować, dlatego solidni producenci akcesoriów kuchennych oznaczają na swoich zestawach ręczne mycie noży, Noże w zmywarce najczęściej szybko się niszczą, stają się tępe i nie nadają się już do użycia. Jeżeli choć trochę chcemy o nie zadbać, umyjmy nóż w detergencie i wodzie, Umyty w detergencie i wodzie powinien być przetarty do sucha. Ostrzenie nigdy niestanowi problemu, gdy posiadamy dobrą ostrzałkę do noży.

Cena

Etykiety

Pokaż wyniki (3)
Zestawy noży Berghoff
Widok:
Na stronie:
Sortuj po:

Komplet noży Berghoff Concavo w szarym bloku, projektu Peter'a Stockmann'a. Niepowtarzalny design połączony z doskonałym wykonaniem. Noże kuchenne ze stali z dodatkiem wanadu i molibdenu. Odporne, wytrzymałość, ostre..

  • Kraj pochodzenia:
    • Belgia
  • Producent:
    • BERGHOFF
420,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień
50,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień
155,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień