Zestawy otwieraczy

Zestawy otwieraczy kuchennych oraz profesjonalny zestaw do otwierania butelek bardzo często pomagają domownikom, ułatwiając wykonywanie codziennych czynności. Domowe narzędzia jakie oferuje nasz sklep, dzięki swojej funkcjonalności znacząco podniosą komfort przygotowywania posiłków i pozwolą z łatwością otworzyć wszelkiej maści butelki. 

 

Zestawy otwieraczy kuchennych - wysoka jakość i funkcjonalność

 

W naszym sklepie znaleźć można zestawy otwieraczy kuchennych marki Kinghoff. Jest to ceniony producent kuchennych akcesoriów. Zestawy składają się zwykle z obieraczki, dziadka do orzechów, otwieracza do wina, otwieracza do puszek, otwieracza do butelek oraz wyciskacza do czosnku. Całość znajduje się na obrotowym stojaku, który pozwala z łatwością odnaleźć pożądany gadżet. Jak widać zestawy posiadają wszystkie przydatne na co dzień akcesoria. Nowoczesna i oryginalna stylistyka zestawów doskonale odnajduje się w każdym wnętrzu. Uniwersalny wygląd pozwoli wkomponować zestawy zawsze, niezależnie od tego w jakim stylu urządzona jest kuchnia. Zestawy wykonane są z najwyższej jakości materiałów, a dzięki połączeniu wytrzymałych komponentów, akcesoria będą służyły przez wiele lat. Zestaw do otwierania butelek i pozostałe kuchenne gadżety połączone jedną konstrukcją, to bardzo praktyczne rozwiązanie, bowiem w jednym miejscu znajdują się wszystkie niezbędne przedmioty. Ich wysoka funkcjonalność oraz mnogość właściwości to połączenie idealne. Dbałość o każdy szczegół i estetykę wykonania, wysoka jakość i przystępna cena to czynniki, które przekładają się na godny zainteresowania produkt. Zestawy otwieraczy kuchennych mogą być też świetnym prezentem dla praktycznych pań domu. 

 

Zestaw do otwierania butelek - dodatkowe akcesoria

 

W naszym sklepie akcesoria kuchenne można zakupić również osobno i stworzyć swój własny, indywidualnie dopasowany zestaw do otwierania butelek oraz zestawy otwieraczy kuchennych. Produkty firmy Berghoff to charakterystyczne akcesoria, które cechuje niezwykle dopracowane wykonanie. Wysoka wytrzymałość i trwałość materiałów pozwoli użytkować korkociągi i otwieracze do butelek tej marki, jakie znajdują się w naszej ofercie przez wiele lat. Gwarancja trwałości i niezawodności to coś, co cechuje właśnie tę firmę. Korkociągi jakie można znaleźć w naszej ofercie to solidne produkty o różnej funkcjonalności. Niektóre z nich są poręczne i kompaktowe, dzięki czemu z łatwością można zabrać je w podróż lub wycieczkę za miasto. Taki rodzaj korkociągu, który jest łatwy w użytkowaniu i działa na zasadzie dźwigni, świetnie też sprawdzi się na ognisku lub grillu z przyjaciółmi i znajomymi. Kupując taki korkociąg warto sprawdzić, czy posiada on ostrze do odcinania banderoli, co podniesie komfort użytkowania. Dobrze jeśli korkociąg posiada także dodatkowo otwieracz do butelek. Pozostałe korkociągi z naszej oferty to już nieco bardziej eleganckie formy. Duże, solidne korkociągi świetnie sprawdzą się jako rozwiązanie na co dzień podczas uroczystego obiadu lub kolacji. Tego rodzaju korkociąg, większy i bardziej masywny może być również idealnym prezentem dla konesera wina.

Cena

Etykiety

Pokaż wyniki (1)
Zestawy otwieraczy
Widok:
Na stronie:
Sortuj po:
11,00 zł
Dostępne
Realizacja 1 dzień